KONKURS PIĘKNEGO CZYTANI- "CZYTAM BO CHCĘ"
24 października 2018r.odbył się w naszej szkole Drugi Szkolny Konkurs Pięknego Czytania, pod hasłem „CZYTAM, BO CHCĘ”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych Branżowej Szkoły I stopnia. Każdą klasę reprezentowało dwóch najlepiej czytających uczniów. Celem konkursu było kształtowanie u…