NASZE SUKCESY

w Zespole Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie zorganizowano VIII Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski. Do rywalizacji stanęły ekipy z ośmiu szkół!

W tym roku uczestnicy zmagali się z tematem „Kobieta przyszłości w 2149 roku”. Fryzjerzy, którzy stanęli do walki w konkursie, mieli 2 godziny na odtworzenie swojej wizji kobiety. Każda z modelek wyglądała cudownie, ale tylko jedna mogła wygrać!

- Inspiracją do mojej stylizacji były płyty. Wszystkie pomysły złączyłam w całość. Techniki wykorzystane przy fryzurze to plecionki, dużo plecionek. Przeszyłam warkoczyki nitką i zrobiłam kitkę. Moim zdaniem, kobieta w 2149 roku będzie wyglądała jak moja modelka. Konkurencja w tym roku była bardzo duża, ale radość z wygranej jest - powiedziała nam zwyciężczyni konkursu Klaudia Kośmider, reprezentująca TEB Edukacje.

Wręczono wyróżnienia dla 12 uczestników oraz nagrody za pierwsze 3 miejsca. Organizatorem konkursu była pani Luzia Chorążak z ZS nr 4 w Lesznie.

Obrazek Obrazek Obrazek

And the winners are ……….
Polskie logo zwycięzcą międzynarodowego konkursu na logo projektu Erasmus+ Food for Thought: a European Recipe Book for Migrant Inclusion.

Głosowanie na najlepsze logo projektu trwało przez kilka dni. Zaangażowane społeczności z czterech krajów (Polska, Kraj Basków, Sycylia i Finlandia) oddawały swoje głosy na wybrane prace.
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż oficjalnym logo międzynarodowego projektu Food for Thought: a European Recipe Book for Migrant Inclusion została praca wykonana przez uczennicę naszej szkoły, NATALIĘ SZYMANKIEWICZ z klasy 2BT.

Nie tylko projekt jej logo spodobał się uczniom z krajów partnerskich, ale również propozycja okładki na książkę kulinarną została uznana za najlepszą. Zatem jest to podwójny SUKCES NASZEJ UCZENNICY, a dla naszej szkoły wielka chluba.

Przez kolejne 2 lata zwycięskie logo będzie wykorzystywane do promowania naszego projektu we wszystkich krajach, a okładka Natalii będzie zachęcała czytelników do skorzystania z lektury.
Oto zwycięskie LOGO !!!

Obrazek Obrazek Obrazek

SUKCES W PÓŁFINALE KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PAN TADEUSZ” !

est nam ogromnie miło poinformować, że 3 uczennice naszej szkoły – Zuzanna Sadowska kl.1AL (p), Patrycja Klimkowska kl.3BT, Amelia Kaczmarek kl.1AL (g) wspaniale zaprezentowały się podczas półfinału Wielkopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Pan Tadeusz”, organizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie. Decyzją jury do Finału konkursu zakwalifikowała się Zuzanna Sadowska z kl.1AL ! Dziewczęta w przygotowaniach wspierały polonistki : p. Katarzyna Kaczmarek i Iwona Gościniak. Zuzi i pozostałym recytatorkom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Obrazek
Obrazek

Mistrzostwach Leszna Młodzieży w Strzelectwie

18 października 2019 r.reprezentacja ZS nr 4 W składzie:Karolina Tyrcha 3CT, Cezary Krajewski3CT,Łukasz Tusień 4BT, Mikołaj Walczak4BT, Mateusz Zieliński 3BT,Kornel Kaczor 2BT pod kierunkiem Lidii Baksalary uczestniczyła na strzelnicy sportowej w 3 LO - 25m w Mistrzostwach Leszna Młodzieży w Strzelectwie, które zorganizowała @MRML pod Patronatem Pana Prezydenta Łukasz Borowiaka .Najlepiej zaprezentował się Cezary Krajewski ,który stanął na 2 miejscu -gratulujemy . Wiceprezydent Adam Mytych dokonał otwarcia zawodów a Krystian Maćkowiak przewodniczący Komisji Edukacji i Sportu ,Dominika Bartosz -radna Miasta Leszna-sędzia zawodów oraz czynna zawodniczka ,Pani Justyna Gosciniak -vicdyrektor ZS nr 4 w Lesznie ,Pan Kacper Gorgoń sędzia główny wręczyli medale i dyplomy wszystkim zawodnikom oraz puchary dla najlepszych strzelców.
Wszystkim serdecznie gratulujemy udziału w zawodach oraz osiągniętych wyników! 

Zespół Szkół nr 4
im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie
ul. Kurpińskiego 2, 64-100 Leszno

Telefon: +48 65 529 95 34
E-mail: sekretariat@zs4-leszno.pl

Serwis używa cookies aby zapamiętać sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

Strona oparta o system Halpress CMS4 - www.halpress.eu

Edycja strony: