REKRUTACJA 2020/2021 - NOWE TERMINY

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia.

Czytaj więcej

Kkasa 3BT pod opieką p. Agnieszki Bareły 19 lutego uczestniczyła w ciekawej lekcji historii dotyczącej powrotu Leszna do macierzy. Lekcję muzealną poprowadziła p.M. Gniazdowska pracownik Muzeum Okręgowego w Lesznie

Czytaj więcej
ŚWIĘTO SZKOŁY

Dzisiaj ( 17 lutego) w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość związana z patronem szkoły- Powstanie Wielkopolskie oraz pasowanie na kadetów klas mundurowych. Wszystkim kadetom gratulujemy http://elka.pl/content/view/96404/80/ https://leszno.naszemiasto.pl/leszno-pasowanie…/…/c1-7556503 https://l…

Czytaj więcej
WALENTYNKI

W Walentynki Dzień Zakochanych dwóch naszych szkolnych Amorków dostarczało różyczki walentynkowe wcześniej zamówione przez uczniów ❤️❤️❤️Cieszymy się, że tak wiele uśmiechów pojawiło się tego dnia w naszej szkole

Czytaj więcej
POMOC AFRYCE

W naszej szkole organizowana jest zbiórka artykułów higienicznych i medycznych na rzecz Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Zbierać można materiały opatrunkowe, mydło w kostkach, szczoteczki i pasty do zębów. Akcja będzie trwała do połowy marca. Zebrane rzeczy można przynosić do sali 21…

Czytaj więcej
KONKURS FOTOGRAFICZNY

Samorząd Szkolny nagrodził dzisiaj uczennicę klasy 1bg Magdalenę Korabik, która wykonała najładniejsze zdjęcie w konkursie fotograficznym na najpiękniejsze miejsce Miasta Leszna! ❤️ Magdalena jest uczennicą kształcącą się w zawodzie fotograf, także tym bardziej gratulujemy!

Czytaj więcej
konkurs na Lapbooka

Dzisiaj zostały wręczone nagrody w konkursie na Lapbooka zorganizowanym przez nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego- p. Kamilę Szymańską i Ewę Borowik. I miejsce zajęła uczennica klasy 3f Monika Boroń,której praca znajduje się na zdjęciach

Czytaj więcej
Sprzęt dla geodetów

Miło nam poinformować, że szkoła pozyskała środki z funduszu unijnego na zakup sprzetu dla technika geodety. Wartość szacowana jest na ok. 90 tys.

Czytaj więcej
Czas na staż - rekrutacja

Dnia 15 stycznia 2020 roku rozpoczyna się rekrutacja na staż dla mechaników samochodowych, który będzie odbywał się w terminie 24.05-13.06.2020 r. w Centrum Kształcenia w Götz działającym przy Izbie Rzemieślniczej w Poczdamie.

Czytaj więcej
ZEBRANIA Z RODZICAMI

10.01.2020r. w Zespole Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich odbędą się zebrania z rodzicami wg poniższego harmonogramu. O godz.17:30 zapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców szkoły na zabranie (miejsce: szkolna stołówka).

Czytaj więcej