ERASMUS +

Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie z dniem 1 września 2019r. przystąpił do projektu unijnego Erasmus+ KA229, wymiany młodzieży szkolnej. Tytuł projektu: Food for Thought: a European Recipe Book for Migrant Inclusion. Kraje parnterskie to: Kraj Basków (Hiszpania), Finlandia i…

Czytaj więcej
Czas Zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska

W roku szkolnym 2019/2020 ZS nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie znów aktywnie uczestniczy w projekcie " Czas Zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska" Efektem tych działań jest między innymi uzyskanie po raz kolejny Patronatu Politechniki Poznańskiej, który objęta została klasa w z…

Czytaj więcej
GRA MIEJSKA

Dzisiaj odbyła sie czwarta edycja gry miejskiej organizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice klasy 2al: Jowita Gała, Weronika Szewczyk i Joanna Lucerek pod opieką p. Agnieszki Bareły. Nie udało się wygrać, ale była zabawa i solidna lekcja hist…

Czytaj więcej
Wybory SU

OTO ONI! Kandydaci na Przewodniczącego/cą szkoły! W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie z naszymi kandydatami

Czytaj więcej
DZIEŃ ZAWODOWCA DLA PRZEDSZKOLAKA

"DZIEŃ ZAWODOWCA DLA PRZEDSZKOLAKA " to już cykliczna impreza wpisana w kalendarz wydarzeń Zespołu Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie. Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w progach naszej szkoły cudownych młodych ludzi. Uśmiech przedszkolaków był największą nagrodą za pracę…

Czytaj więcej
"Plastik oddajesz sadzonkę dostajesz".

W ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna członkowie Szkolnego Koła LOP wzięli czynny udział w akcji "Plastik oddajesz sadzonkę dostajesz". Za oddane zużyte butelki plastikowe otrzymali sadzonki żywotników, które zostaną posadzone przy naszej szkole. Dziękujemy za zaangażowanie!

Czytaj więcej
80 rocznica napaści ZSRR na II Rzeczpospolitą

17 września 2019 Dziś przypada 80 rocznica napaści ZSRR na II Rzeczpospolitą. Była to konsekwencja podpisanego przez III Rzeszę i Związek Radziecki układu Ribbentrop-Mołotow z dnia 23 sierpnia 1939 roku. W wyniku zdradzieckiej napaści śmierć poniosło tysiące Polaków. W uroczystościach pod pomnikiem…

Czytaj więcej
Aktywne Obywatelskie Leszno

14 września 2019 przy Stadionie Alfreda Smoczyka odbył siękolejny kolejny piknik Organizacji Pozarządowych. Nie mogło zabraknąć także ZS nr4 im .Powstańców Wielkopolskich w Lesznie.

Czytaj więcej
Zebranai z rodzicami

ZEBRANIA Z RODZICAMI!!! 13.09.2019r. w Zespole Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich odbędą się zebrania z rodzicami. O godz. 17:30 zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych do szkolnej auli na spotkanie z Dyrekcją oraz wychowawcami, a następnie na spotkanie z wychowawcami w klasach. Rodzic…

Czytaj więcej
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

O G Ł O S Z E N I E ! Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się według niżej podanego harmonogramu: Branżowa Szkoła I stopnia, Technikum i Liceum Godz. 8.00 - klasy II, III, IV Godz. 9.00 - klasy I - po gimnazjum Godz. 11.00 - klasy I - po szkole podstawowej

Czytaj więcej
Konkurs "LESZCZYŃSKIE SMAKI"

Mimo iż wakacje już trwają, to nie wszscy odpoczywają :) 29 czerwca 2019r odbył się Pierwszy konkurs dla uczniów szkół gastronomicznych -Leszczyńskie Smaki- . Organizatorami byli Restauracja Grodzka 12 i Poznańska Spiżarnia Biesiadników . Udział brały zespoły dwuosobowe uczniów z ZSE i ZS nr 4 w Les…

Czytaj więcej
Spis podręczników

Aktualny spis podręczników na rok szkolny 2019/2020 do każdego typu szkoły na podbudowie gimnazjum i szkoły podstawowej dostępny będzie po 8 lipca na naszej stronie w zakładce Dla Ucznia- podręczniki

Czytaj więcej
Projekt ERASMUS+ " Mobilność kadry edukacji szkolnej"

W dniach 17 -19 czerwca 2019 Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie był gospodarzem wizyty dwóch nauczycieli z Hiszpanii realizujących międzynarodowy projekt Erasmus+ w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” w obszarze edukacji szkolnej. Organizatorem spotkania była…

Czytaj więcej
NABÓR ELEKTRONICZNY DO SZKÓŁ

https://nabor.pcss.pl/leszno/ https://nabor.pcss.pl/leszno/szkolaponadpodstawowa/ https://nabor.pcss.pl/leszno/szkolaponadgimnazjalna/ Prosimy skopiować podany link aby wybrać szkołę i zalogować się :)

Czytaj więcej
TRANSPLANTACJA TO ŻYCIE

Ponad 400 osób wzięło udział w biegu oraz marszu i marszu z kijkami, które odbyły się w Karczmie Borowej, w ramach imprezy "Transplantacja to życie". To była już jej dziesiąta edycja.Organizatorem wydarzenia jest Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie i p. Lidia Baksalar…

Czytaj więcej